Nejnovější produkty

Filcové klíčenky

klíčenka z filcu - sova A

Naše cena: 60.00 Kč

Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Jak se Vám líbí náš e-shop v novém kabátě?

  • Ano - 85%
     
  • Ne - 15%
     
Celkem hlasů: 4765

Obchodní podmínky

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB

Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí e-shopu, či e-mailu.
Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce.
Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky.
Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku můžete zrušit nejdéle následující den po jejím odeslání a to telefonicky či e-mailem, a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služby.

5) NEPŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Zákazník je povinný si objednané zboží převzít od doručovatele, případně do 14 dnů na poště, pokud ho pošta nezastihne na jeho adrese.


V případě, že se zboží vrátí zpět dodavateli, bude dodavatel o této skutečnosti informovat zákazníka. Ten je povinen uhradit nové náklady na opětovné doručení (Kč dle platného sazebníku České pošty). Pokud tak neučiní, bude na jeho adresu zaslána faktura na uhrazení nákladů s dopravou a objednávka bude stornována.

V případě, že zákazník neuhradí fakturu spojenou s náklady na dopravu, bude celá záležitost předána našemu právnímu zástupci.

6) BALNÉ A POŠTOVNÉ, ZPŮSOB ÚHRADY

Objednané zboží vám zašleme Českou poštou:

Podle charakteru a váhy objednaného zboží má náš ceník několik variant.

Platby:

1. při objednávce na dobírku je nutné připočíst ke každé objednávce dobírečné ve výši 45,-Kč. (platí pro dobírku do 5.000,-Kč, nad tento limit je dobírečné 56,-Kč)

2. při objednávce platbou předem bezhotovostním převodem (č.účtu: 204898369/0600) není k poštovnému a balnému účtován žádný poplatek.

3. při platbě v hotovosti u osobního odběru (na adrese: K Prádelně 7/8, 106 00 Pra10) není k poštovnému a balnému účtování žádný poplatek.

Balné a poštovné:

Varianta A - doporučené psaní:

Tato varianta je platná pro drobné zboží, jako jsou šperky, přívěsky, medajlonky apod., které lze zaslat v obálce jako doporučená zásilka, která odpovídá podmínkám pro doporučené zásilky dle podmínek České pošty.

cena za poštovné a balné: 55,-Kč

Varianta B - balík:

Tato varianta je platná pro zboží, které je s ohledem na rozměry, množství a váhu nutné poslat jako balík.

1. balík na poštu: do 3kg do 5kg

cena za poštovné a balné: 139,-Kč 150,-Kč

2. balík do ruky: do 3kg do 5kg

cena za poštovné a balné: 150,-Kč 165,-Kč

Vpřípadě objednávky skla/hrnků je nutné připočíst částku 30,-Kč za křehké zboží!!!

V případě, že hmotnost objednaného zboží překračuje podmínky pro odeslání zboží za výše uvedených podmínek, budete obratem informováni a společně domluvíme výhodnější aleternativu odeslání.

Varianta C - osobně:

při odběru zboží na prodejně či na domluveném místě předání objednávky již neúčtujeme žádný poplatek za balné.

7) DODACÍ LHŮTA

1. Dodací lhůta do 7 pracovní dnů balíkem České pošty v případě, že objednané zboží máme k dispozici.

Vzhledem k charakteru našich výrobků - každý děláme pouze jednou (opakujeme jen na přání zákazníka) a vzhledem k časově náročnému postupu při výrobě, je doba dodání okolo 3 týdnů. Doba dodání se může lišit dle množství a rozmanitosti objednávek.

V případě, že některé zboží nebudeme schopni v daný termín dodat, budeme Vás neprodleně kontaktovat.

2. Při zvolení osobního odběru se místo, datum a doba převzetí předem domluví po telefonickém kontaktu. Po objednání Vás budeme neprodleně kontaktovat, abychom domluvili vhodný termín pro předání zboží.

8) VÝMĚNA ZBOŽÍ

V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh. Zboží stačí zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na naši adresu. Náklady spojené s vyměňováním nese v plné výši kupující.

9) REKLAMACE A ZÁRUKA

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady nám je kupující povinen neprodleně hlásit . Kupující má ze zákona právo odstoupit do 14 dnů od kupní smlouvy.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na:

a) vady vzniklé běžným používáním
b) nesprávným použitím výrobku
c) nesprávným skladováním

Postup při reklamaci:

1) informujte nás o reklamaci e-mailem, či písemně
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží.

Zákony a předpisy:

- zák. č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání
- zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů